Özel Atagün Konak Kız Öğrenci Yurdu Kütahya Kız Yurdu
Hakkımızda

Kütahya Merkezde Kız Yurdu2008 yılından itibaren Kütahya'da kaliteli alt yapısı, güleryüzlü hizmet anlayışı ile güveni ve konforu birleştirmiş olan yurdumuz tüm yüksek öğrenim öğrencilerine yönelik rahat ve huzurlu bir barınma ortamı sağlamaktadır.
 
Apart ve deprem yönetmeliğine uygun, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü denetiminde Özel Yurt statüsündeki , Özel Atagün Konak Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Kütahya'nın nezih ve merkezi semtlerinden Menderes Bulvarı'nda yer almaktadır.
 
Öğrencilerin her türlü ihtiyaç ve beklentilerini eksiksiz karşılamak adına tasarladığımız tüm oda tiplerimizde, yatak, giysi dolabı, çalışma masası, buzdolabı, televizyon, 7/24 sıcak su, yüksek hızlı internet hizmetimiz bulunmaktadır.
 
 
Oldukça geniş ve ferah olan odalarımızda ve sizler için özel tasarlanmış etüt salonumuzda, Hisar Kalesi manzaralı terasımızda çalışmalarınıza keyifle ve huzurla odaklanabilirsiniz.
 
 
Geçmişten Bugüne
 
2008 yılından bu yıla kadar Kütahya’nın En güvenlir yurdu ve En iyi hizmet veren yurdu olarak sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için hergün kendimizi yenilemekteyiz. Güçlü güvenilir kadromuz ile problemsiz eğitim öğretim hayatınızı daha iyi şartlar sunmak için bizi tercih etmelisiniz. Çünkü Eğitim ve Öğretim hayatınız sizin için ne kadar değerliyse bizim içinde o kadar değerlidir. Yeni bir şehir yeni bir hayat sizi beklerken sizi aile şefkati ile koruyup kollayacağız

Kız Yurdunda Arananlar?
 
Odalarının Durumu (bakımlı olup olmaması)
Temizlik Hijen Durumu
Giriş/Çıkış Saatlerinin Kontrolü

 
Nelere dikkat etmeli?
 
Merkezi Olması
Güvenlik Tedbirlerinin Olması
7/24 Ulaşım Kolaylığı
Sıcak Su
M.E.B Onaylı olup olmaması
 
Neden Konak Kız Yurdu?
 
Neden Konak Kız Öğrenci Yurdu Diye sorarsanız şayet
7/24 Güvenlik Kamera Sistemi
Öğrenci Takip Sistemi
7/24 Ulaşım Kolaylığı
Yıl İçerisinde Öğrenci Motivasyon Aktivitileri ve Etkinlikleri
Siz değerli öğrencilerimize daha iyi hizmet verebilmek için sizlerden gelen talep ve önerilerle kendimizi daha hızlı daha iyi bir şekilde geliştirmekteyiz.